Konvertory

Vyberte:

Řazení:

PLANET PL-702 Ethernetový konvertor

PLANET PL-702 Ethernetový konvertor

PLANET CR702-EU Powerline adaptér, 500Mbps

Kód položky:88_CRC100024

499,-

412,- bez DPH

Skladem

POE-151 POE injektor IEEE802.3af

POE-151 POE injektor IEEE802.3af

Konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu

Kód položky:88_OST931170

599,-

495,- bez DPH

Skladem

TP-Link TL-WA820RE

TP-Link TL-WA820RE

Bezdrátový USB extender Wi-Fi dosahu s rychlostí 300 Mb/s

Kód položky:88_TPL425568

613,-

506,- bez DPH

Skladem

HP redukce HDMI na DVI

HP redukce HDMI na DVI

převeďte svůj videosignál z HDMI na DVI:

Kód položky:88_HPA270275

190,-

157,- bez DPH

Na dotaz

TP-Link MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode SC opt.

TP-Link MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode SC opt.

TP-link – ideální řešení pro Vaši bezdrátovou síťMedia konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX p

Kód položky:88_TPL425038

931,-

769,- bez DPH

Na dotaz

TP-Link MC110CS - Konvertor SC/RJ45

TP-Link MC110CS - Konvertor SC/RJ45

TP-link – ideální řešení pro Vaši bezdrátovou síť MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z op

Kód položky:88_TPL425152

931,-

769,- bez DPH

Na dotaz

TP-Link MC200CM - Gigabitový Konvertor SC/RJ45

TP-Link MC200CM - Gigabitový Konvertor SC/RJ45

TP-link – ideální řešení pro Vaši bezdrátovou síť MC200CM je média konvertor určený k převodu médií z op

Kód položky:88_TPL425153

1 468,-

1 213,- bez DPH

Na dotaz

TP-Link MC210CS konvertor, 1x10/100/1000M RJ45 / 1 x single-mode SC

TP-Link MC210CS konvertor, 1x10/100/1000M RJ45 / 1 x single-mode SC

TP-link – ideální řešení pro Vaši bezdrátovou síťGigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 10

Kód položky:88_TPL425041

1 474,-

1 218,- bez DPH

Na dotaz

TP-Link MC220L - Gigabitový Konvertor SFP/RJ45

TP-Link MC220L - Gigabitový Konvertor SFP/RJ45

TP-link – ideální řešení pro Vaši bezdrátovou síť MC220L je média konvertor určený k převodu médií z opt

Kód položky:88_TPL425154

739,-

611,- bez DPH

Na dotaz

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC module, Multi-mode, LC interface

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC module, Multi-mode, LC interface

TP-link – ideální řešení pro Vaši bezdrátovou síťMiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má

Kód položky:88_TPL425031

726,-

600,- bez DPH

Na dotaz
Proč nakupovat u nás:
  1. Jsme e-shop působící na trhu od roku 2007
  2. Vaše zboží bezpečně doručíme komfortní dopravou HDS
  3. Možnost osobního odběru zboží na 7 místech v ČR
  4. Doprava zdarma u více jak 10 000 vybraných produktů
  5. Prodáváme zboží výhradně od oficiálních distributorů pro ČR
  6. Nákup na výhodné splátky u společnosti HomeCredit

Místo pro Vaši reklamu: 

Odběr novinek
Editace, odhlášení