Pinnacle Studio 21 Ultimate ML EU

Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_FPR211976
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 2 214,-
Cena s DPH: 2 679,-
Koupit (ks):
 
Úvěrová kalkulačka

Další z kategorie "Střih a editace videa"


Popis


NOVÉ kreativní efekty! Užijte si filtry, efekty a mnoho dalšího!
Software Pinnacle Studio 21 je plný vysoce výkonných funkcí, se kterými můžete stříhat video na profesionální úrovni. Můžete vytvářet působivá videa v rozlišení HD nebo sdílet nejlepší momenty z cest a zobrazit videa z více zdrojů najednou díky nové funkci rozdělené obrazovky. Oživte svá média způsoby, o kterých jste ani nesnili. Pomocí nového přechodu morfování můžete transformovat jeden obrázek, tvar nebo sekvenci na druhý a vytvořit tak plynulý přechod mezi scénami. Experimentujte s novými filtry Malování, vytvořte komiks nebo efekt vodových barev a během chvilky převeďte video na animaci. Vaše kreativní možnosti a přizpůsobení jsou se softwarem Pinnacle Studio 21 Ultimate neomezené.

Vylepšení! Střih na časové ose s neomezeným počtem stop.
Pinnacle Studio 21 představuje nové uživatelské rozhraní, které zjednodušuje střih a umožňuje vám rychle používat potřebné nástroje se silou a přesností, jaké očekáváte. Můžete přizpůsobit a použít sofistikované efekty, které vašim videům dají profesionální vzhled – i při práci s videem v rozlišení HD a 4K. Můžete stříhat neomezený počet stop s přesným ovládáním způsobu, jakým vyprávíte svůj příběh, dokonce můžete upravit kláveskové zkratky a pracovní plochu. Můžete vytvářet překrývající se efekty nebo vlastní efekty zesílení nebo zeslabení pomocí ovládacích prvků průhlednosti a dodávat videům pohyb s funkcí Posuvník a lupa. Nyní můžete uložit dokončené projekty jako šablony pro urychlení práce na budoucích projektech! Pinnacle Studio je editor videa navrženy pro přizpůsobení projektů podle preferencí, abyste mohli provádět úpravy jako profesionálové.

NOVÉ efekty, které ohromí vaše publikum.
S více než 2000 efekty v profesionální kvalitě a 1000 dalšími prémiovými efekty od NewBlue je software Pinnacle Studio 21 Ultimate ideální volbou pro neomezenou kreativitu. S výkonnými a profesionálními efekty můžete opravovat běžné problémy videa, stabilizovat roztřesené záznamy, přeměnit šedé nebe na modré a mnohem více. Můžete získat nejlepší nasvícení u každé scény, změnit celou náladu spolu s titulky a překryvy nebo přidat zábavnou stopu a zvýšit hlasitost. S rozšířenou nabídkou přechodů a nových možností 3D titulků můžete vytvářet videa, která budou vypadat jako filmové trháky. Potěší také nová funkce korekce širokoúhlého objektivu, která rychle odstraní geometrické zkreslení. Vyzkoušejte si je, vylepšete své video a nechte se překvapit výkonem, ovládáním a přesností softwaru Pinnacle Studio 21 Ultimate.

BONUS! Verze Ultimate je plná funkcí, výkonu a kreativních ovládacích prvků.
Software Pinnacle Studio 21 Ultimate je nabitá funkcemi, které potřebujete k vytvoření svého příštího filmu. Můžete vytvářet ohromující 360° videa, přidávat titulky a prozkoumávat své video ze všech úhlů. Exportujte a přehrávejte video na 360° videopřehrávači nebo nastavte úhly pohledu a převeďte video na standardní formát pro sdílení na velké obrazovce. Pracujete se záznamem z více kamer? Můžete snadno synchronizovat a kombinovat až 6 kamer pomocí editoru záznamu z více kamer a při přehrávání videa vybírat ten správný úhel pohledu. Můžete sledovat, popsat nebo rozmazat objekt pomocí funkce Sledování pohybu, vytvářet úžasné animace snímek po snímku s funkcí Fázová animace a přidávat lidi nebo objekty na různá pozadí pomocí efektu barevného klíčování. Se všemi těmito profesionálními nástroji pro úpravy budete mít po ruce vše, co potřebujete k vytvoření svého dosud nejlepšího filmu!

NOVINKA! NewBlue Effects: Neomezená kreativita pouze ve verzi Ultimate!
Nechte se inspirovat sbírkou špičkových efektů od NewBlue FX – exkluzivně pro verzi Ultimate – a užijte si střih videa bez hranic. Stříhejte jako profesionál s pomocí více než 1000 předvoleb v profesionální kvalitě od špičky na trhu NewBlue FX. Přidejte svým videoprojektům důraz se selektivním zaostřením, selektivními barvami a selektivními odstíny s více než 100 předvolbami NOVÝCH efektů Video Essentials 5. Dostaňte ze svého videa to nejlepší a odstraňte roztřesení z ručních záběrů pomocí nových stabilizačních nástrojů NewBlue. Můžete opravit video a eliminovat všechny drobné nedokonalosti, použít korekci zkreslení objektivu, převést den na noc, vytvořit odrazy, vylepšit barvy a mnoho dalšího. Rozšiřte vizuální a grafické možnosti svého dalšího projektu a uvidíte, že si výsledky jednoduše zamilujete.

Zvuk a produkce v profesionální kvalitě!
Výkonné nástroje pro úpravy zvuku softwaru Pinnacle Studio Ultimate zajistí dokonalé vyvážení zvuku. Ducking detekuje zvuk nebo komentář a automaticky sníží hlasitost zvuku na pozadí, takže zvuk na popředí bude vždy ostrý, jasný a nerušený okolním hlukem nebo hudbou. Najděte tu pravou hudební zvukovou stopu k vašemu filmu v knihovně ScoreFitter a využijte nabídku bezplatných hudebních skladeb, které se automaticky přizpůsobí délce vašeho filmu. Další možnosti najdete v obchodu Pinnacle Studio, kde můžete zakoupit široký výběr bezplatně použitelných hudebních stop od Triple Scoop Music a ruchů od Muserk.

Optimalizace pro nejnovější technologie a formáty.
64bitový software Pinnacle Studio vám poskytne výkon, jaký očekáváte od profesionálního editoru videa. Pracujte s videem z iPhonu® 6 a dalších kamer nové generace s podporou videa VFR (Variable Frame Rate) a využijte podporu importu/exportu formátu HEVC (H.265) na procesorech Intel 6. generace a některých kartách NVIDIA. Verze Ultimate také podporuje XAVC, MXF a inteligentní kódování v kvalitě 4K/HD. Můžete exportovat výstup do oblíbených formátů a sdílet jej na vašem oblíbeném mobilním zařízení!

Software po záznam obrazovky zjednoduší váš příští projekt.
Snadno použitelný software pro záznam obrazovky nahrává obsah přímo z obrazovky a zachytí systémové zvuky i zvuk z mikrofonu. Vytvářejte na obrazovce obsah, který chcete přidat do filmů, prezentací nebo výukových videí a nahrávejte celou obrazovku, okno nebo oblast obrazovky. Tyto soubory můžete rychle přetáhnout na časovou osu, začlenit je do projektu a nahrát výsledný film na sociální média pro snadné zobrazení a sdílení.

Sdílení s přáteli a rodinou – online, na disku nebo na zařízení!
Když chcete film sdílet, můžete ho exportovat na disk, sdílet přímo na Facebooku, YouTube nebo Vimeo nebo exportovat do jednoho z mnoha formátů pro zobrazení na vašem oblíbeném zařízení. Dejte svému videu kabát, jaký si zaslouží, a vytvořte vysoce kvalitní DVD s tématickými nabídkami, podnabídkami a kapitolami. Pinnacle Studio Ultimate zahrnuje více než 100 stylových a přizpůsobitelných šablon, se kterými můžete rychle vytvářet personalizované disky DVD pro sdílení s přáteli a rodinou. Vypalovat disky DVD, AVCHD a Blu-ray*, přidávat nabídky a dodávat projektům profesionální vzhled je jednodušší než kdy dříve. Se softwarem Pinnacle Studio Ultimate je celý svět vaší obrazovkou a vaše možnosti jsou neomezené.
*Modul plugin pro vypalování disků Blu-ray lez zakoupit

Využijte Pinnacle Studio na maximum!
Je pro vás Pinnacle Studio novinka, hledáte inspiraci nebo se chcete naučit nové postupy? Připojte se k amatérům, profesionálům a filmařům a využijte Pinnacle Studio na maximum. Prohlédněte si výuková videa ke konkrétním technikám a projektům, přečtěte si tipy a triky a projděte si naše blogy, kde najdete názory komunity, přímo z karty Uvítací obrazovka v softwaru Pinnacle Studio. Chcete-li získat další informace a inspiraci, přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube (PinnacleStudioLife) nebo nás sledujte na Facebooku! Přidejte se k naší aktivní komunitě, spojte se s ostatními uživateli a ptejte se na fóru komunity – budete překvapeni, kolik informací tam najdete!
Naši přátelé z StudioBacklot přihodili neomezený přístup ke službě StudioBacklot.tv*, kde najdete nový obsah pro software Pinnacle Studio 21, spoustu výukových materiálů a neomezený přístup ke knihovně bezplatně použitelného obrazového a zvukového materiálu – ZDARMA na 21 dnů.
*Nabídka platí pouze pro nové uživatele StudioBacklot.tv.

Objevte dostupnou alternativu ke špičkovým aplikacím pro střih videa.
Pinnacle Studio Ultimate je měřítkem pro výkonnou produkci videa za dostupnou cenu. Software Pinnacle nabízí profesionální nástroje a je špičkou v oboru snadného vytváření domácích projektů s přizpůsobitelnými možnostmi a šablonami, které lze požívat opakovaně.

Objevte špičkové řešení bez předplatného, které vás dostane nejblíže profesionálním výsledkům bez profesionální cenovky. Stačí si koupit software Pinnacle Studio jednou a bude váš napořád. Získejte profesionální výkon a navíc vysoce kvalitní nástroje, které potřebujete, abyste dostali své dovednosti při tvorbě videa na další úroveň.


Základní funkce

Sledování pohybu s možností rozmazání objektu (pouze ve verzi Ultimate)

Tvorba fázové animace

Optimalizace pro procesory Intel 6 generace a podpora formátu HEVC (H.265)

Editace 360°videa

Nové efekty NewBlueFX Video Essentials III

Editace záznamu videa z více kamer

Editace videa na časové ose s neomezeným počtem stop

Práce se zvukem a hudbou

Záznam dění na obrazovce přes aplikaci Live Screen Capture

DVD authoring v aplikaci Pinnacle MyDVD

Podpora 4K Ultra HD videa a 360° videa

Obsahuje více jak 2000 efektů, titulků a šablon

Minimální systémové požadavky

Nutné připojení k internetu pro instalaci a registraci sw a pro stahování aktualizací. Pro používání programu je nutná registrace!

Windows® 10 (doporučené), Windows® 8.x, Windows® 7, důrazně doporučena 64-bitová verze OS

Intel® Core™ i3 nebo AMD A4 3.0 GHz or higher a vyšší; Intel® Core™ i5 nebo i7 1.06 GHz a vyšší vyžadováno pro formát AVCHD™ a Intel Quick Sync Video; Intel® Core™ i7 nebo AMD Athlon A10 nebo vyšší pro editaci videa z více kamer

4 GB RAM a více, 8 GB RAM a více doporučeno pro editaci videa z více kamer

DirectX® kompatibilní grafická karta, doporučeno:

- NVIDIA GeForce série 200 a vyšší (s podporou CUDA)

- ATI™ série 4xxx a vyšší

- Intel® GMA X3000 a vyšší

Podpora HEVC (H.265) vyžaduje hardware PC nebo grafickou kartu s podporou tohoto kodeku

minimálně 256 MB VGA VRAM, doporučeno 512MB VRAM

Minimální rozlišení obrazovky: 1024 x 768 a vyšší

Windows®-kompatibilní zvuková karta (pro náhled prostorového zvuku je vyžadována zvuková karta s podporou prostorového zvuku)
8 GB HDD volného místa na pevném disku pro instalaci

Pokud není k dispozici DVD-ROM pro instalaci je možné instalaci stáhnout


Dopručené vybavení

DVD vypalovací mechanika pro tvorbu DVD a AVCHD™ disků

Možnosti nahrávání

Nahrávání z DV, HDV a Digital8 kamer (vyžaduje port FireWire v PC)

Nahrávání z analogových zdrojů videa jako 8 mm, HI 8, VHS, SVHS, VHS-C, SVHS-C, nebo VCRs (NTSC/PAL/SECAM) (vyžaduje kompatibilní Dazzle hardware)

Import z AVCHD™ a dalších kamer, digitálních fotoaparátů, mobilních telefonů a dalších

Formáty pro import

Video: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, DivX, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, Non-encrypted DVD titles (incl. DVD-VR/+VR), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC (H.265), DivX Plus MKV, XAVC, MXF, DVCPRO HD, XAVC S

Audio: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA

Obrázky: JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Formáty pro export

AVCHD™, DVD (DVD-R, DVD-RW, DVD+R nebo DVD+RW, DL)

Apple® iPod®/iPhone®/iPad®/TV, Sony® PSP®/PS3/PS4, Nintendo® Wii™, Microsoft® Xbox® kompatibilní formáty

DV, HDV, AVI, DivX, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, WAV, MP2, MP3, MP4, HEVC (H.265, H.264), DivX Plus® MKV, JPEG, TIF, TGA, BMP, XAVC S

Dolby® Digital 5.1-kanálový zvuk

Podpora Blu-Ray

Vyžaduje zakoupení samostatně prodávaného produktu přímo z programu Pinnacle Studio 21
Vyžaduje Blu-ray vypalovací mechaniku

Lokalizace

čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, italština, japonština, polština, ruština, španělština a švédština

Obsah balení

Instalační DVD disk


Proč nakupovat u nás:
  1. Jsme e-shop působící na trhu od roku 2007
  2. Vaše zboží bezpečně doručíme komfortní dopravou HDS
  3. Možnost osobního odběru zboží na 7 místech v ČR
  4. Doprava zdarma u více jak 10 000 vybraných produktů
  5. Prodáváme zboží výhradně od oficiálních distributorů pro ČR
  6. Nákup na výhodné splátky u společnosti HomeCredit

Místo pro Vaši reklamu: 

Odběr novinek
Editace, odhlášení