Síťové příslušenství

Vyberte:

Řazení:

ACAR 19" Rozvodný panel 8x230V 1,5U CZ 3m kabel černý

ACAR 19" Rozvodný panel 8x230V 1,5U CZ 3m kabel černý

ACAR 19" napájecí panel D8/3m 8x200V Black + přepěťová ochrana

Kód položky:88_DAT370055

750,-

620,- bez DPH

Skladem

EMOS Kryt 5011A-A00300 B TV+R (SAT) A1340.0

EMOS Kryt 5011A-A00300 B TV+R (SAT)  A1340.0

Popis zbožíprodukt kryt na zásuvku TV+ Rdesign Tangotyp 5011A-A00300 Bbarva bílázpůsob montáže do krabicekrytí ? I

Kód položky:88_EMO128281

33,-

33,- bez DPH

Skladem

Polička perforovaná 1U

Polička perforovaná 1U

Polička perforovaná 1U / 650mm, max.nosnost 150kg

Kód položky:88_OST432575

399,-

330,- bez DPH

Skladem

TP-Link TL-ANT24EC3S

TP-Link TL-ANT24EC3S

Prodlužovací anténí kabel, 3m

Kód položky:88_TPL425150

288,-

238,- bez DPH

Skladem

ACAR 19" Rozvodný panel 5x230V 1,5U CZ 3m kabel černý

ACAR 19" Rozvodný panel 5x230V 1,5U CZ 3m kabel černý

ACAR 19" napájecí panel 5x220V 3m Black + přepěťová ochrana

Kód položky:88_DAT370056

699,-

578,- bez DPH

Na dotaz

ASUS Dual band repeater RP-AC87

ASUS Dual band repeater RP-AC87

ASUS Dual band repeater RP-AC87Typ Wi-fi aktivního prvku: Acces Pointy, Bridge Podporované režimy: AP , Repeater Komun

Kód položky:88_ASU446209

4 601,-

3 802,- bez DPH

Na dotaz

ASUS PL-AC56 KIT - 1200Mbps AV2 1200 Wi-Fi Powerline Extender

ASUS PL-AC56 KIT - 1200Mbps AV2 1200 Wi-Fi Powerline Extender

ASUS PL-AC56 KIT - 1200Mbps AV2 1200 Wi-Fi Powerline Extender Potřebujete ve vaší domácnosti snadno a rychle rozšířit be

Kód položky:88_ASU446212

4 071,-

3 364,- bez DPH

Na dotaz

ASUS XG-C100C síťový adapter 10GBase-T PCIe

ASUS XG-C100C síťový adapter 10GBase-T PCIe

ASUS XG-C100C síťový adapter 10GBase-T PCIe Super rychlé síťové připojení 10Gb/s – Užijte si až 10x vyšší rychlost přeno

Kód položky:88_ASU446214

2 901,-

2 397,- bez DPH

Na dotaz

AXAGON kompaktní AC adapter 100-240V / 5V-2A

AXAGON kompaktní AC adapter 100-240V / 5V-2A

Síťový napájecí adaptér AXAGON AC-5V2A spínaný stabilizovaný 220V - 50Hz / 5V - 2A.Výstupní souosý konektor s vnějším pr

Kód položky:88_KOU285286

219,-

181,- bez DPH

Na dotaz

DELL 2-Portový PCI-Express SATA řadič pro rozšíření serveru T20 na 4x 3.5" + 2x 2.5" disky

DELL 2-Portový PCI-Express SATA řadič pro rozšíření serveru T20 na 4x 3.5" + 2x 2.5" disky

DELL 2-Portový PCI-Express SATA řadič pro rozšíření serveru T20 na 4x 3.5 + 2x 2.5 diskyKontrolní karta nabízí jednoduch

Kód položky:88_DEN000021

1 063,-

879,- bez DPH

Na dotaz

DELL Baterie pro řadič PERC 5/i a PERC 6/i/ H700

DELL Baterie pro řadič PERC 5/i a PERC 6/i/ H700

Dell Baterie pro adaptér PERC 5/i a PERC 6/iDíky primární lithium-iontové baterii Dell™ s kapacitou 7 Wh zajistíte hladk

Kód položky:88_DEN000020

1 339,-

1 107,- bez DPH

Na dotaz

Dell optický kabel SFP+, 10Gbit, 3m, Dell kompatibilní OEM

Dell optický kabel SFP+, 10Gbit, 3m, Dell kompatibilní OEM

Dell optický kabel SFP+, 10Gbit, 3m, Dell kompatibilní OEMJedná se o optický SFP+ kabel s rychlostí 10 Gb/s. Slouží ke k

Kód položky:88_DEN000026

1 792,-

1 481,- bez DPH

Na dotaz

DELL rámeček pro SATA / SAS 3.5" HDD do serveru PowerEdge R(T) 230/ 330/ 430/ 530/ 630/ 730

DELL rámeček pro SATA / SAS 3.5" HDD do serveru PowerEdge R(T) 230/ 330/ 430/ 530/ 630/ 730

Dell originální rámeček pro HDD do serveru nebo diskového pole.- podporuje HOT-SWAP (HDD jsou vyměnitelné za chodu)- pro

Kód položky:88_DEN000023

764,-

631,- bez DPH

Na dotaz

Dell SFP modul, 1Gbit, MM multi mode 850nm, 550m, Dell kompatibilní OEM

Dell SFP modul, 1Gbit, MM multi mode 850nm, 550m, Dell kompatibilní OEM

Jedná se o SFP modul pro sloty podporující rychlost 1 Gb/s. Kvalitní VCSEL dioda pracující na vlnové délce 850 nm zajišť

Kód položky:88_DEN000025

438,-

362,- bez DPH

Na dotaz

DELL statické ližiny (static rack rails) pro 2/4 pozice/ pro PowerEdge R210/ R310/ R410/ R415/ R230/ R220/ R210 II

DELL statické ližiny (static rack rails) pro 2/4 pozice/ pro PowerEdge R210/ R310/ R410/ R415/ R230/ R220/ R210 II

DELL STATIC RACK RAILS PRO 2/4 POZICE/ PRO POWEREDGE R210/ R310/ R410/ R415/ NX300 770-BBIFSada statických ližin ReadyRa

Kód položky:88_DEN000018

1 401,-

1 158,- bez DPH

Na dotaz
Proč nakupovat u nás:
  1. Jsme e-shop působící na trhu od roku 2007
  2. Vaše zboží bezpečně doručíme komfortní dopravou HDS
  3. Možnost osobního odběru zboží na 7 místech v ČR
  4. Doprava zdarma u více jak 10 000 vybraných produktů
  5. Prodáváme zboží výhradně od oficiálních distributorů pro ČR
  6. Nákup na výhodné splátky u společnosti HomeCredit

Místo pro Vaši reklamu: 

Odběr novinek
Editace, odhlášení