Wi-Fi, sítě

Vyberte:

Řazení:

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50 / 125 µ, Duplex Length 7m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50 / 125 µ, Duplex Length 7m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m, Class OM3Best performance and link quali

Kód položky:88_DIG120303

149,-

123,- bez DPH

Skladem

DIGITUS Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26 / 7, šedý 15m

DIGITUS Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26 / 7, šedý 15m

Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, černý 15m Baleno po 1 ks v igelitovém sáčku s čarovým kóderm

Kód položky:88_DIG120062

99,-

82,- bez DPH

Skladem

Synology 4GB DDR3 upg memory (DS1515+ a DS1815+)

Synology 4GB DDR3 upg memory (DS1515+ a DS1815+)

Paměťový modul RAM, kapacita 4 GB, DDR3, 1600 MHz, unbuffered, CL11, 1.5 V, So-DIMM

Kód položky:88_SYN000179

1 400,-

1 157,- bez DPH

Skladem

TP-Link TG-3269

TP-Link TG-3269

síťová karta, 10/100/1000Mbit, Gigabit Ethernet Adapter, PCI

Kód položky:88_TPL425013

201,-

166,- bez DPH

Skladem

TP-Link TL-SG1008D

TP-Link TL-SG1008D

mini switch, 8 x 10/100/1000 Mbs + 1 x uplink

Kód položky:88_TPL425020

700,-

578,- bez DPH

Skladem

TP-Link TL-WR802N

TP-Link TL-WR802N

Bezdrátový router Wireless Nano N 300 Mbit/s

Kód položky:88_TPL425445

490,-

405,- bez DPH

Skladem

TP-Link TL-SG2216

TP-Link TL-SG2216

Smart Switch 16x GLAN, 2x GLAN SFP port

Kód položky:88_TPL425233

2 491,-

2 058,- bez DPH

Na dotaz

TP-Link TL-WDN4800 - DualBand PCIe Bezdrátová síťová karta

TP-Link TL-WDN4800 - DualBand PCIe Bezdrátová síťová karta

TP-link – ideální řešení pro Vaši bezdrátovou síťTP-LINK TL-WDN4800 je duální bezdrátová karta pro pásmo 2.4 GHz a 5GHz

Kód položky:88_TPL425174

690,-

570,- bez DPH

Na dotaz

ACAR 19" Rozvodný panel 8x230V 1,5U CZ 3m kabel černý

ACAR 19" Rozvodný panel 8x230V 1,5U CZ 3m kabel černý

ACAR 19" napájecí panel D8/3m 8x200V Black + přepěťová ochrana

Kód položky:88_DAT370055

750,-

620,- bez DPH

Skladem

Archer T2U

Archer T2U

Hlavní znaky:•Bezdrátové připojení 600 (433+150) Mbit/s se standardem 802.11ac•Miniaturní způsob, jak získat rychlé bezd

Kód položky:88_TPL425410

499,-

412,- bez DPH

Skladem

ASUS 4G-N12 N300 LTE Modem Router

ASUS 4G-N12 N300 LTE Modem Router

Modemový LTE router ASUS 4G-N12 Získejte modemový router ASUS 4G-N12 s podporou ultrarychlých bezdrátových sítí 4G LTE.

Kód položky:88_ASU445882

4 280,-

3 537,- bez DPH

Skladem

ASUS DSL-AC52U - router

ASUS DSL-AC52U - router

ASUS DSL-AC52U s rychlostí až 733 Mb/s (300 + 433 Mb/s), podpora standardů 802.11a/b/g/n/ac v pásmech 2.4 a 5GHz, hardwa

Kód položky:88_ASU446004

2 672,-

2 208,- bez DPH

Skladem

ASUS DSL-AC55U

ASUS DSL-AC55U

VDSL 2 / ADSL 2/2+ Wi-Fi router/gateway, 4x Ethernet 10/100/1000 Mb/s auto MDI/MDIX, 1x USB 2.0, Firewall (SPI, DoS), Wi

Kód položky:88_ASU446103

3 364,-

2 780,- bez DPH

Skladem

ASUS DSL-AC56U

ASUS DSL-AC56U

Modem Routr, DSL-AC56U, 2 USB ports for 3G/4G, Annex A/B/I/J/L/M

Kód položky:88_ASU445935

2 879,-

2 380,- bez DPH

Skladem

ASUS DSL-AC68U DualB VDSL2/ADSL AC1900 router

ASUS DSL-AC68U DualB VDSL2/ADSL AC1900 router

VDSL2 modem 802.11a/b/g/n/ac až 1900 Mbps, Dual-Band, 3 odnímatelné antény, 1 x RJ11 DSL, Annex B, 4x GLAN, 1x USB 3.0,

Kód položky:88_ASU445767

4 538,-

3 750,- bez DPH

Skladem
Proč nakupovat u nás:
  1. Jsme e-shop působící na trhu od roku 2007
  2. Vaše zboží bezpečně doručíme komfortní dopravou HDS
  3. Možnost osobního odběru zboží na 7 místech v ČR
  4. Doprava zdarma u více jak 10 000 vybraných produktů
  5. Prodáváme zboží výhradně od oficiálních distributorů pro ČR
  6. Nákup na výhodné splátky u společnosti HomeCredit

Místo pro Vaši reklamu: 

Odběr novinek
Editace, odhlášení